teampaginagroter

Het Team REBO Vastgoed Management

Adriaan Sanders

Junior Accountmanager
(020) 30 38 770
a.sanders@rebogroep.nl

Titel

Anemieke van Lohuizen (KRMT)

Medewerker KCC VGM
0313 - 490 280
a.vanlohuizen@rebogroep.nl

Titel

Bart Stegink

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
b.stegink@rebogroep.nl

Titel

Bastiaan Mantz

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 686 62 60
b.mantz@rebogroep.nl

Titel

Bibi Strijbosch (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
b.strijbosch@rebogroep.nl

Titel

Chantal Nengerman

Medewerker KCC VGM
0313 - 490 280
c.nengerman@rebogroep.nl

Titel

Cindy Hartjes

Administratief Medewerker
0313 - 49 02 80
c.hartjes@rebogroep.nl

Titel

Corinne Ruiter

Telefoniste, Receptioniste en Administratief Medewerkster.
0570 - 612752
c.ruiter@rebogroep.nl

Titel

Daniel Kampman

Junior Accountmanager Vastgoed
(0570) 612 752
d.kampman@rebogroep.nl

Titel

Danielle Dasselaar

Stagiaire VGM

d.dasselaar@rebogroep.nl

Titel

Danielle van Rooijen

Junior Accountmanager
033 - 450 26 70
d.vanrooijen@rebogroep.nl

Titel

Diana Kramer

Telefoniste | Receptioniste
020 - 30 38 770
d.kramer@rebogroep.nl

Titel

Didi Zonneveld

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
d.zonneveld@rebogroep.nl

Titel

Diliana Sprenger de Rover

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Titel

Eala Pierens

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
e.pierens@rebogroep.nl

Titel

Elien Daggenvoorde

Verhuurspecialist Wonen
020 - 303 87 70
e.daggenvoorde@rebogroep.nl

Titel

Esmée Wolsink

Afstudeerstagiaire Zorgvastgoed
(0570) 612 752
e.wolsink@rebogroep.nl

Titel

Evelien te Pas

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
e.tepas@rebogroep.nl

Titel

Fleur van der Tol

Assitent Verhuurteam
030 - 686 62 60
f.vandertol@rebogroep.nl

Titel

Hans Muil

Accountmanager
0570 - 61 27 52
h.muil@rebogroep.nl

Titel

Harold Machielsen

Hoofd VGM administratie
0313 - 49 02 80
h.machielsen@rebogroep.nl

Titel

Herman Imanse

Mutatie opzichter
020 - 30 38 770
h.imanse@rebogroep.nl

Titel

Hilde van Leeuwen

Administrateur
020 - 30 31 430
h.vanleeuwen@rebogroep.nl

Titel

Ilse Menting

Controller
0313 - 490280
i.menting@rebogroep.nl

Titel

Ing. Eddy van Geemen

Technisch Manager
0313 - 49 02 80
e.vangeemen@rebogroep.nl

Titel

Ing. Erwin Binnenpoorte

Technisch Manager
0570 - 612 752
e.binnenpoorte@rebogroep.nl

Titel

Ing. Guido Kok

Technisch Manager
0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Titel

Ing. Tiffany Kaersenhout

Technisch Manager

t.kaersenhout@rebogroep.nl

Titel

Irene van Vliet-Hoeboer

Medewerker KCC
0313 - 490 280
i.vanvliet@rebogroep.nl

Titel

Ivy van der Beek

Junior Accountmanager
0313 - 490 280
y.vanderbeek@rebogroep.nl

Titel

Jacqueline de Wit-Klop

Telefoniste | Administratief medewerker
020 - 30 38 770
j.dewit@rebogroep.nl

Titel

Jantien Vos - Schotpoort

Assistent Verhuurteam
0570 - 61 27 52
j.vos@rebogroep.nl

Titel

Jasper Poldervaart

Vestigingsmanager | Accountmanager
020 - 30 38 770
j.poldervaart@rebogroep.nl

Titel

Jeanette Meurs

Junior Accountmanager
0570 612 752
j.meurs@rebogroep.nl

Titel

Jefrey van de Kuit

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.vandekuit@rebogroep.nl

Titel

Jelle van der Pas

Verhuurspecialist Wonen
(020) 30 38 770
j.vanderpas@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Blommers

Accountmanager Vastgoed
0570 - 612 752
j.blommers@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Perk

Medewerker KCC
0313 - 490280
j.perk@rebogroep.nl

Titel

Jeske Reijnvaan

Verhuurspecialist Wonen
030-6866260
j.reijnvaan@rebogroep.nl

Titel

Jesse Megens (KRMT)

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
j.megens@rebogroep.nl

Titel

Jody Leenaars

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 686 62 60
j.leenaars@rebogroep.nl

Titel

Johan Geurds

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.geurds@rebogroep.nl

Titel

Johan Pinkse

Accountmanager
033 - 450 26 70
j.pinkse@rebogroep.nl

Titel

Josette Landskroon

Verhuurspecialist Wonen
030 - 686 62 60
j.landskroon@rebogroep.nl

Titel

Judith Sieraal

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
j.sieraal@rebogroep.nl

Titel

Koen Dons

Algemeen medewerker

d.koens@rebogroep.nl

Titel

Laurens Heikamp

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 -450 26 70
l.heikamp@rebogroep.nl

Titel

Lisa-Lotte Benthem (ARTM)

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
l.benthem@rebogroep.nl

Titel

Lotte Wullems

Junior Accountmanager Vastgoed
033-4502670
l.wullems@rebogroep.nl

Titel

Lucinda van Ruler - Schrievers

Verhuurspecialist Wonen
0313-490280
l.vanruler@rebogroep.nl

Titel

Luis Garcia Neira

Verhuurspecialist Wonen
(030) 686 62 60
l.garcianeira@rebogroep.nl

Titel

Marcel Cordes

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
m.cordes@rebogroep.nl

Titel

Marco van Zuijlen

Accountmanager
030 - 686 62 60
m.vanzuijlen@rebogroep.nl

Titel

Marieke van Dijk - de Graaf

Assistent Accountmanager
0570 - 61 27 52
m.dijkdegraaf@rebogroep.nl

Titel

Mariska Bakker

Accountmanager
033 - 4502670
m.bakker@rebogroep.nl

Titel

Martijn Versteege

Medewerker KCC VGM
0313 - 490280
m.versteege@rebogroep.nl

Titel

Matthijs Kramer

Technisch Manager
020 - 30 38 770
m.kramer@rebogroep.nl

Titel

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Titel

Menno Toonen

Technisch Manager
0570 - 61 27 52
m.toonen@rebogroep.nl

Titel

Milad Ailo

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
(0570) 612 752
m.ailo@rebogroep.nl

Titel

Nanette Zwierenberg

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
n.zwierenberg@rebogroep.nl

Titel

Nick Hazelhorst

Telefonist
0570-612752
n.hazelhorst@rebogroep.nl

Titel

Nicole Floor

Service Medewerker KCC
033 - 450 26 70
n.floor@rebogroep.nl

Titel

Nicole van Uitert

Medewerker KCC
0313 - 490 280
n.vanuitert@rebogroep.nl

Titel

Niels Rensink

Technisch Manager
033 - 450 26 70
n.rensink@rebogroep.nl

Titel

Paula Kainama

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 612 752
p.kainama@rebogroep.nl

Titel

Peter de Waal

Vestigingsmanager | Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 450 26 70
p.dewaal@rebogroep.nl

Titel

Remon Wolsink

Technisch Manager

r.wolsink@rebogroep.nl

Titel

Rian van Alphen - Schalkwijk

Verhuurspecialist Wonen | Directie-assistent
0313 - 49 02 80
r.vanalphen@rebogroep.nl

Titel

Ries Doornebal (KRMT)

Accountmanager
033 - 450 26 70
r.doornebal@rebogroep.nl

Titel

Rina van der Valk

Administrateur
020 - 30 38 770
r.vandervalk@rebogroep.nl

Titel

Ron Dijkstra

Assistent Technisch Manager
020 - 30 38 770
r.dijkstra@rebogroep.nl

Titel

Rosalinde Floor

Junior Verhuurspecialist
033-4502670
r.floor@rebogroep.nl

Titel

Ruben van der Velde

Verhuurspecialist Wonen

r.vandervelde@rebogroep.nl

Titel

Sachin Niddha

Assistent Controller
0313 - 490 280
s.niddha@rebogroep.nl

Titel

Sander Veldman

Manager VGM
0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Titel

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Titel

Sylvana Kerkman

Medewerkster KCC
020-3038770
s.kerkman@rebogroep.nl

Titel

Tim van Beek

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 450 26 70
t.vanbeek@rebogroep.nl

Titel

Vincent Küttschruiter

Administrateur
0313 - 49 02 80
v.küttschruiter@rebogroep.nl

Titel

Wendy van Meurs - van Wijngaarden

Accountmanager
0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona