Banner hoofden site

Het Team REBO Vastgoed Management

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Titel

Adriaan Sanders

Junior Accountmanager
020 - 30 38 770
a.sanders@rebogroep.nl

Titel

Andy Nguyen

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
a.nguyen@rebogroep.nl

Titel

Anemieke van Lohuizen (KRMT)

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
a.vanlohuizen@rebogroep.nl

Titel

Bart Stegink

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0313 - 49 02 80
b.stegink@rebogroep.nl

Titel

Bastiaan Mantz

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 68 66 260
b.mantz@rebogroep.nl

Titel

Bibi Strijbosch (ARMT)

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
b.strijbosch@rebogroep.nl

Titel

Chaima Mallahi

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
c.mallahi@rebogroep.nl

Titel

Chantal Nengerman

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
c.nengerman@rebogroep.nl

Titel

Cindy Hartjes

Administratief Medewerker
0313 - 49 02 80
c.hartjes@rebogroep.nl

Titel

Corinne Ruiter

Telefoniste, Receptioniste en Administratief Medewerkster.
0570 - 61 27 52
c.ruiter@rebogroep.nl

Titel

Daimy Schrijver

Junior Accountmanager
0570 - 61 27 52
d.schrijver@rebogroep.nl

Titel

Daniel Kampman

Junior Accountmanager Vastgoed
0570 - 61 27 52
d.kampman@rebogroep.nl

Titel

Daniëlle Dasselaar

Stagiaire
0570 - 61 27 52
d.dasselaar@rebogroep.nl

Titel

Danielle van Rooijen

Junior Accountmanager
033 - 45 02 670
d.vanrooijen@rebogroep.nl

Titel

Diana Kramer

Telefoniste | Receptioniste
020 - 30 38 770
d.kramer@rebogroep.nl

Titel

Didi Zonneveld

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
d.zonneveld@rebogroep.nl

Titel

Diliana Sprenger de Rover

Assistent Technisch Manager
0570 - 61 27 52
d.sprenger@rebogroep.nl

Titel

Eala Pierens

Verhuurspecialist Wonen
020 - 30 38 770
e.pierens@rebogroep.nl

Titel

Eddy van Geemen (Ing.)

Technisch Manager
0313 - 49 02 80
e.vangeemen@rebogroep.nl

Titel

Elien Daggenvoorde

Junior Technisch Manager
020 - 30 38 770
e.daggenvoorde@rebogroep.nl

Titel

Evelien te Pas

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
e.tepas@rebogroep.nl

Titel

Fleur van der Tol

Assitent Verhuurteam
030 - 68 66 260
f.vandertol@rebogroep.nl

Titel

Gert Jan Roelofsen

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
g.roelofsen@rebogroep.nl

Titel

Guido Kok (Ing.)

Technisch Manager
0570 - 61 27 52
g.kok@rebogroep.nl

Titel

Harold Machielsen

Hoofd VGM administratie
0313 - 49 02 80
h.machielsen@rebogroep.nl

Titel

Hilde van Leeuwen

Administrateur
020 - 30 31 430
h.vanleeuwen@rebogroep.nl

Titel

Idse Konings

Junior Technisch manager
0570 - 61 27 52
i.konings@rebogroep.nl

Titel

Ilse Menting

Controller
0313 - 49 02 80
i.menting@rebogroep.nl

Titel

Irene van Vliet-Hoeboer

Medewerker KCC
0313 - 490 280
i.vanvliet@rebogroep.nl

Titel

Ivy van der Beek

Accountmanager
0313 - 490 280
y.vanderbeek@rebogroep.nl

Titel

Jacqueline de Wit-Klop

KCC
020 - 30 38 770
j.dewit@rebogroep.nl

Titel

Jasper Poldervaart

Vestigingsmanager | Accountmanager
020 - 30 38 770
j.poldervaart@rebogroep.nl

Titel

Jefrey van de Kuit

Controller Vastgoed
0313 - 49 02 80
j.vandekuit@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Blommers

Accountmanager Vastgoed
0570 - 61 27 52
j.blommers@rebogroep.nl

Titel

Jeroen Perk

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
j.perk@rebogroep.nl

Titel

Jody Leenaars

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
030 - 68 66 260
j.leenaars@rebogroep.nl

Titel

Johan Geurds

Administrateur
0313 - 49 02 80
j.geurds@rebogroep.nl

Titel

Johan Pinkse

Accountmanager
033 - 45 02 670
j.pinkse@rebogroep.nl

Titel

Joram Meester

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 45 02 670
j.meester@rebogroep.nl

Titel

Judith Sieraal

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
j.sieraal@rebogroep.nl

Titel

Lotte Wullems

Junior Accountmanager Vastgoed
033 - 45 02 670
l.wullems@rebogroep.nl

Titel

Lucinda van Ruler - Schrievers

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
l.vanruler@rebogroep.nl

Titel

Luis Garcia Neira

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 260
l.garcianeira@rebogroep.nl

Titel

Luuk Menting

Junior Technisch Manager
0313 - 49 02 80
l.menting@rebogroep.nl

Titel

Marcel Cordes

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
m.cordes@rebogroep.nl

Titel

Marco van Zuijlen

Accountmanager
030 - 68 66 260
m.vanzuijlen@rebogroep.nl

Titel

Marieke van Dijk - de Graaf

Junior Accountmanager
0570 - 61 27 52
m.dijkdegraaf@rebogroep.nl

Titel

Mariska Bakker

Accountmanager
033 - 45 02 670
m.bakker@rebogroep.nl

Titel

Martijn Versteege

Medewerker KCC VGM
0313 - 49 02 80
m.versteege@rebogroep.nl

Titel

Matthijs Kramer

Technisch Manager
020 - 30 38 770
m.kramer@rebogroep.nl

Titel

Mechteld van den Berg

Verhuurspecialist Wonen
0570 - 61 27 52
m.vandenberg@rebogroep.nl

Titel

Milad Ailo

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
0570 - 61 27 52
m.ailo@rebogroep.nl

Titel

Nadien Huirne

Junior Verhuurspecialist
033 - 45 02 670
n.huirne@rebogroep.nl

Titel

Nanette Zwierenberg

Verhuurspecialist Wonen
0313 - 49 02 80
n.zwierenberg@rebogroep.nl

Titel

Nick Hazelhorst

Telefonist, receptionist, administratief medewerker
0570 - 61 27 52
n.hazelhorst@rebogroep.nl

Titel

Nicole Floor

CTIW Binnendienst
033 - 45 02 670
n.floor@rebogroep.nl

Titel

Nicole van Uitert

Medewerker KCC
0313 - 49 02 80
n.vanuitert@rebogroep.nl

Titel

Niels Rensink

Technisch Manager
033 - 45 02 670
n.rensink@rebogroep.nl

Titel

Patrick Venema

Telefonist / Commercieel Medewerker Binnendienst
020 - 30 38 770
p.venema@rebogroep.nl

Titel

Paula Kainama

Medewerker Technische Dienst VGM
0570 - 61 27 52
p.kainama@rebogroep.nl

Titel

Peter de Waal

Vestigingsmanager | Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
033 - 45 02 670
p.dewaal@rebogroep.nl

Titel

Remon Wolsink

Technisch Manager
0313 - 49 02 80
r.wolsink@rebogroep.nl

Titel

Renée Luijer

Junior Accountmanager
033 - 45 02 670
R.Luijer@rebogroep.nl

Titel

Rian van Alphen - Schalkwijk

Verhuurspecialist Wonen | Directie-assistent
0313 - 49 02 80
r.vanalphen@rebogroep.nl

Titel

Ries Doornebal (KRMT)

Accountmanager
033 - 45 02 670
r.doornebal@rebogroep.nl

Titel

Rina van der Valk

Administrateur
020 - 30 38 770
r.vandervalk@rebogroep.nl

Titel

Ron Dijkstra

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
r.dijkstra@rebogroep.nl

Titel

Ron Duisdeiker

Commercieel Technisch Inspecteur Wonen
020 - 30 38 770
r.duisdeiker@rebogroep.nl

Titel

Rosalinde Floor

Verhuurspecialist Wonen
033 - 45 02 670
r.floor@rebogroep.nl

Titel

Sabriye Koot

Verhuurspecialist Wonen
033 - 450 26 70
s.koot@rebogroep.nl

Titel

Sander Veldman

Manager VGM
0570 - 61 27 52
s.veldman@rebogroep.nl

Titel

Sanne Kersten-Schuurman

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.kersten@rebogroep.nl

Titel

Stefan van der Ziel

Accountmanager
0570 - 61 27 52
s.vanderziel@rebogroep.nl

Titel

Stefan Voltman

Assistent Controller
0313 - 49 02 80
s.voltman@rebogroep.nl

Titel

Sylvana Kerkman

Medewerkster KCC
020 - 30 38 770
s.kerkman@rebogroep.nl

Titel

Thijs van Esch

Stagiar
0570 - 61 27 52
t.vanesch@rebogroep.nl

Titel

Tiffany Kaersenhout (Ing.)

Junior Technisch Manager
020 - 30 31 430
t.kaersenhout@rebogroep.nl

Titel

Tiomie Hibbert

Verhuurspecialist Wonen
030 - 68 66 2 60
t.hibbert@rebogroep.nl

Titel

Vincent Küttschruiter

Administrateur
0313 - 49 02 80
v.küttschruiter@rebogroep.nl

Titel

Wendy van Meurs - van Wijngaarden

Accountmanager
0570 - 61 27 52
w.vanmeurs@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij: